25.-27. mai

Siste helg i årets siste vårmåned er forbi, og med det ønsker vi sommeren velkommen. På Østlandet har det imidlertid vært det nærmeste vi kommer sydentemperaturer i flere uker, så man kan si at sommeren er godt i gang allerede. Sommer som vår, stevner er det alltids, og som så ofte før ble det plasseringer for klubbens ekvipasjer også denne helgen. Her er en oversikt:

Elitestevne i dressur arrangert av Hønefoss og Ringerike rideklubb:
Lørdag 26/5:
– MC:1 hest: Josefine og Black Diamond, 67,661% og 1. plass
Søndag 27/5:
– MC:1: Suzanne og Gørklintgårds Sartori, 66,935% og 2. plass

Elitestevne i sprang arrangert av Sørlandsparken rideklubb:
Søndag 27/5:
– Hest 1.40 m: Silje og Tresprings Clerance, 0 feil i begge faser og 2. plass

Distriksstevne i sprang arrangert av Notodden ryttersportsklubb:
Søndag 27/5:
– 70 cm: Isabella og Dex, clear round

Gratulerer til dere alle!